Rektör Erdöl'den Kahramankazan'a ziyaret KB
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Kahramankazan Belediyesi’ni ziyaret etti. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile birlikte ilçeyi gezen Erdöl, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
413 defa okunmuş - 27 Nisan 2017 - Perşembe 21:06

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Kahramankazan Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Erdöl, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve belediye görevlilerince çiçeklerle karşılandı. Başkan Ertürk daha sonra Rektör Erdöl’e ilçeyi gezdirerek, belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ertürk ve belediye görevlileri, Erdöl’e, ilçede tespit edilerek kullanıma sokulan termal su ve Kahramankazan Belediyesi’nce yapılan ve bu yıl içinde özel sektöre devredilerek işletmeye açılması hedeflenen termal otel hakkında bir sunum yaptı. Erdöl yapılan sunumun ardından, belediye tarafından kullanıma sokulan termal su ve bu suyun içinde kullanıldığı otelden çok etkilendiğini belirterek, Ertürk’ün şahsında tüm belediye görevlilerine teşekkür etti. Erdöl, Kahramankazan’ın yakın zamanda termal bir merkez haline gelebileceğinin altını çizdi.

Şehitler köşesinde dua etti

Ertürk ve Erdöl daha sonra Kahramankazan Belediyesi girişindeki Kahramankazanlı 15 Temmuz şehitleri ve terörle mücadele sırasında şehit olan güvenlik görevlilerinin anısının yaşatıldığı şehitler köşesini ziyaret etti. Erdöl ve Ertürk burada şehitler için dua etti. 

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...