Haber Detayı
14 Temmuz 2018 - Cumartesi 16:08 Bu haber 762 kez okundu
 
MAMAK AKPARTİ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK PARTİ MAMAK İLÇE BAŞKANI MUAHMMED ABDULLAH ÖZER PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Haberi


AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı Haziran Ayı Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı. Toplantıya Yalçın Akdoğan ve Mustafa Tuna da katıldı.

 

 

ÖZER: "TÜRK MİLLETİ, MİLLİLİK VE PROJE TEMELLİ AK SİYESETE DEVAM DEDİ"

24 Haziran seçim sonuçlarının değerlendirildiği ve yerel seçimlere ilişkin olarak yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, partililere teşekkür etti.

Seçim dönemi boyunca Mamak'ta yaptıkları yoğun ve başarılı çalışmaları sebebiyle partililere şükranlarını sunan Özer, "24 Haziran'da milletimiz bir kez daha benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan dedi. Sandıkta bir kere daha AK Parti'nin açık ara Türkiye'nin birinci ve en büyük partisi olduğu tescillendi." diye konuştu.

ÖZCAN: SEÇİMDE MAMAK TEŞKİLATI ÖRNEK BİR ÇALIŞMA SERGİLEDİ

AK Parti Ankara İl Başkan Vekili Hakan Han Özcan, "Bu seçim döneminde Mamak teşkilatımız tüm teşkilat unsurları ile çok güzel bir çalışma yaptı. Örnek bir çalışma sergiledi. Bu sebeple herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Allah sizlerden razı olsun." şeklinde konuştu.

 

MUSTAFA BOŞDURMAZ

 

AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, 24 Haziran Seçimleri sebebiyle bölgede yaptıkları yoğun ve başarılı çalışmaları sebebiyle, ilçe teşkilatı mensuplarını teşekkür etti.

AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı Haziran Ayı Toplantısı, Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Toplantıda, 24 Haziran Seçimlerinin sonuçları değerlendirilerek önümüzdeki yerel seçimlere yönelik olarak ne gibi çalışmalar yapılması gerektiği hatırlatıldı ve istişarelerde bulunuldu.

Toplantıya, Eski Bakan ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Ankara İl Başkan Vekili Hakan Han Özcan, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak İlçe kadın ve gençlik kolları başkanları, teşkilat mensupları ile yaşlı ve engelli komisyon üyeleri katıldı. Toplantı sonrasında partililer Tuna, Özcan, Akdoğan, Akgül ve Özer’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Salonu tıklım tıklım dolduran kalabalığa hitap etmek için kürsüye ilk çıkan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer oldu. Konuşmasının sonunda Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri'nden bir dörtlük okuyan ve büyük alkış alan Özer, şunları söyledi:

"24 Haziran'da milletimiz bir kez daha benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan dedi. Milletimiz kurulduğumuz günden beri her seçimde olduğu gibi bu seçimde de sandıkta bir kere daha AK

Parti'nin, açık ara Türkiye'nin birinci ve en büyük partisi olduğunu tescilledi. Milletimiz kin ve akıl tutulması temelinde siyaset yapanlara tamam derken, millîlik ve proje temelli ak siyasete devam dedi. Milletimiz blok siyasetine dur dedi. Kendini sadece karşıtlık üzerinde anlamlandırmaya çalışan negatif siyasete dur dedi. Üst akıl dayatmasıyla Türkiye'nin bekası ve geleceğine dair tüm gayri millî sipariş kurgulara hayır dedi. Her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de milletimizin kararına büyük saygı duyuyor ve millet ne dediyse başımızın tacıdır diyoruz. Hiç kuşkunuz olmasın sandıktan aksi bir sonuç çıksaydı da bizim nezdimizde milletin kararına saygınlığı açısından zerre kadar değişiklik olmayacaktır. Çükü biz demokrasiyi, meşruiyeti millette aramak olarak görüyoruz. Biz yarışalım Türkiye'nin aşı, ekmeği, itibarı büyüsün. Biz yarışalım anaların gözleri sevinçle dolsun, gençlerimiz yarınlara daha umutla baksın, yavrularımız daha güzel bir Türkiye de büyüsün. Bu duygularla başta Mamaklılar olmak üzere milletimize teşekkür ediyorum. Bu zaferde sebeplerden olan bir oy için sandığı üç kere saydıran ilçe YKÜ'mize. Bir sürü farklı franksiyona rağmen sorumlu olduğu okula hâkim olan BMÜ'mize, sağlığını hiçe sayıp ameliyatını seçim sonrasına bırakan kadın kolları YKÜ'mize, görev yaptığı alanda her türlü sataşmaya karşı dik durarak resmi görevlilere görevini hatırlatan mahalle başkanımıza, seçim günü en zorlu bölgelerle gözünü budaktan esirgemeden çalışan gençlik kollarımıza canı gönülden, yürekten teşekkür ediyorum. Milletten başka hiçbir gücün siyaset üzerinde belirleyici olmasını kabul etmedik, etmiyoruz, etmeyeceğiz de. 'Patates, soğan; gülü güle Erdoğan.' diyen tiyatroculara, tiyatronun nasıl yapılacağını öğreten gençliğimiz, birine patates diğerine soğan derken en güzel cevabı vermiştir. Yok oylar çalınacakmış, yok değiştirilecekmiş. Aman Allah'ım daha neler neler. Kişiyi nasıl bilirsin kendin gibi. Bunlar herkesi kendileri gibi zannediyorlar. Biz seferden sorumluyuz. Zafer Rabb'imizindir dedik ve çalıştık. 'Gelse celalinden cefa/ Ahut cemalinden vefa/ İkisi de cana sefa/ Narında hoş, nurunda hoş/ Kahrında hoş, lütfunda hoş' Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri."

ÖZCAN: 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE MAMAK TEŞKİLATI ÖRNEK BİR ÇALIŞMA SERGİLEDİ

AK Parti Ankara İl Başkan Vekili Hakan Han Özcan, konuşmasında 24 Haziran Seçimlerinde AK Parti Mamak Teşkilatı'nın çok başarılı ve örnek bir çalışma sergilediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bu seçim döneminde Mamak Teşkilatımız olarak sizler SKM'si ile gençlik kolları ile, kadın kolları ile, mahalli yönetimi ile belediye başkanı ile meclis üyeleri ile tüm teşkilat unsurları ile çok güzel bir çalışma yaptınız. Bu sebeple sizlere ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Örnek bir çalışma sergilediniz. Herkes ne yapacağını iyi bildiği zaman böyle başarılı bir sonuç elde ediyoruz işte Allah sizlerden razı olsun. Şu anda bizim sevinç günümüz ama istişare ve değerlendirmelerimizi de mutlaka yapacağız. Bizler bu ismimizin önündeki sıfatları vatandaşa karşı kullanmamalıyız, aramızda duvar örmemeliyiz. Bizler bu şehrin, bu mahallenin, bu sokakların aynı zamanda sorumlularıyız. Başarımız arttıkça sorumluluğumuz da o ölçüde artmaktadır. Öyle bir liderimiz var ki Allah'a şükürler olsun. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Allah ondan razı olsun. 'Dünya Beşten Büyüktür.' diyerek bütün dünyaya meydan okudu. Şu anda bütün dünya zelzele halinde. Allah'a şükürler olsun toplarıyla ve tüfekleriyle geldiler olmadı, şimdi de farklı versiyonlarla geldiler yine olmadı. Milletimiz dualarıyla ve çalışmalarıyla hepsini defetti. Tüm sorumluluğumuzu bilerek Allah'ın izniyle yürümeye, koşmaya devam edeceğiz. Rabb'im bizi size, sizleri de bize mahcup etmesin. Vatandaşlarımızı ümmeti Müslümana mahcup etmesin."

AKGÜL: RABB'İM BU YIKIM EKİBİNE BUNDAN SONRA DA FIRSAT VERMESİN

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, toplantıda yaptığı konuşmada 24 Haziran Seçimlerinin bugüne kadar yapılan bütün seçimlerden daha önemli ve anlamlı olduğunu vurgulayarak, şöyle dedi:

"Kurucu genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan, 16 yıl boyunca birbirinden güzel ve hayal edilemeyen hizmetleri sebebiyle gurur duyuyorum. 24 Haziran Seçimlerinde ilk Cumhurbaşkanı olması sebebiyle Türk ve İslam Dünyası'na hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu seçimlerde yedi düvel bir araya geldi. Siyasi görüşleri hiçbir zaman birbirine benzemeyen ama tek ortak noktaları Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı noktasında maalesef bir araya geldiler. Ama Yüce Allah sizlerin de desteği ile başarılı olamadılar. Pazartesinden itibaren tüm Türkiye'de öyle büyük bir huzur hâkim oldu ki. Çünkü o yedi düvel dediğimiz güçler her türlü algı operasyonunu denediler. Patates ve soğan fiyatlarından tutunda deviz artışlarına, sandıklardan oy çalmaktan tutun da uçak bileti fiyatlarına kadar her türlü şeyi denediler ama başarılı olamadılar. Bunlar yaptıkları ve harcadıkları bu emekleri, milletin iyiliği ve hizmeti için harcasaydılar inanın çok daha farklı konumlarda olurlardı. 24 Haziran'dan sonra yapılan açıklamaları ibretle izliyoruz. Rabb'im bu yıkım ekibine İnşallah bundan sonra da fırsat vermesin. Bugünkü danışma meclis toplantısını da seçim bittikten sonra, bir sonraki seçim için yapılacak olan çalışmalarımızı belirlemek için düzenledik. Çünkü AK Parti'nin anlayışı ve çalışma yöntemi budur. Bu seçimin başarısında tüm partililerimizin çok büyük emekleri var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim."

TUNA: ANKARAY'I MAMAK'A KADAR UZATIP, ULAŞIMINIZI RAHATLATACAĞIZ

Toplantıda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da, 24 Haziran Seçimlerini değerlendirdikten sonra Mamaklılara çok büyük bir müjde verdi.

Tuna, Ankaray'ın Mamak'a kadar uzatıp Mamaklıların ulaşım hizmetlerini rahatlatacaklarını ifade etti.

24 Haziran Seçimlerinin önemine vurgulayan Başkan Tuna, şunları söyledi:

"Çok önemli bir seçim atlattık. Bu seçimin ne kadar çok önemli olduğunun hepiniz farkındasınız. Bu konuda herkes elinden gelen çabayı ve gayreti gösterdi. Ben bu vesile ile buradan Mamak İlçe Teşkilatının tüm mensuplarına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Sonuçta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, son derece iyi bir oy oranı ile Elhamdülillah seçimden başarılı şekilde çıktı. Fakat milletvekili seçimlerinde gerekli çoğunluğu elde edemedik. Demek ki biraz daha gayret etmemiz ve çaba sarf etmemiz gerekiyor. Eksikliklerimiz nedir, onları tespit edip onları gidermemiz bizim görevimiz. Bugüne kadar yaklaşık 12-13 seçim geçirdik. Hepsinden aldığımız ayrı ayrı dersler oldu ve tecrübeler çıkardık. Bu seçim sonuçlarından da biz gereken ikazları ve gereken çalışmaları İnşallah gerçekleştireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. İlçe teşkilatımızın bu seçim döneminde yaptığı üstün performans sebebiyle herkese ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyorum. Belediye işleri ile ilgili olarak daha rahat ve huzurlu bir ulaşım hizmeti sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Ankaray'ın Mamak tarafına Dikimevi'nden uzatılması ile ilgili proje hükûmetinizin programına dâhil edildi. Biz bu projeyi hayata geçirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Ankaray'ın uzatılması sonucu Ankara'nın özellikle de Mamak'ın ulaşımında ciddi anlamda bir kolaylık sağlanacaktır. Bunun temelini önümüzdeki süreç içinde gerçekleştireceğiz. Böylece vatandaşlarımızın karşısına çıkma yüzümüz olur hiç olmazsa. Mamak'ta Büyükşehir Belediyesi'nin yapması gereken hizmetler konusunda Sayın Belediyle Başkanı Mesut Akgül Bey'le ile birlikte sürekli olarak istişare hâlindeyiz. Ben ve sen yok, artık biz varız anlayışı içinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İlçenin işi, büyükşehirin işi diye düşünmeden ne gerekiyorsa yapıyoruz tüm hizmetlerimizi."

AKDOĞAN: BUGÜN HESAP SORMA GÜNÜ DEĞİL, BUGÜN SEVİNME GÜNÜMÜZ

Mamak Danışma Meclisi Toplantısına katılan eski Bakan ve Ankara Birinci Bölge Milletvekili Yalçın Akdoğan da yaptığı konuşmada, partilileri coşturdu.

Konuşmasına başlarken, 24 Haziran Seçimlerinin hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulunan Akdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Çok zor bir süreci hep birlikte geride bıraktık. AK Parti olarak bizim bir geleneğimiz var. Seçimden sonra herkes tatile gider ama biz oturur çalışırız. Sonuçları analiz ederiz, nerede eksik yaptık, yanlış yaptık, öz eleştiri yaparız, sorgularız, sonuçları bütün yönleriyle analiz etmeye çalışırız. Ama bugün hesap sorma günü değil, bugün sevinme günümüz. Çünkü ortada çok büyük bir zafer var. Yeni bir sistem kuruluyor ve bu yeni sistemin ilk kurucu iktidarını seçtik. İlk liderini seçtik. % 50'nin üzerinde oy almak her babayiğidin harcı değil. Türk siyasi tarihinde çok az kişi % 50'yi geçmiştir. Türkiye'nin lideri Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha milletin büyük bir iradesiyle seçildi. Ham olsun, bu büyük zafer kutlu olsun. Bu büyük zaferde emeği geçen bütün arkadaşlarımıza, ak yolun ak yolcularına, müşahitlerimizden mahalle temsilerimize kadar herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Hamdolsun Cenab-ı Hakk mahcup etmedi ve çok kıymetli bir sonuç elde ettik. Aksi olsaydı eğer, AK Parti biraz sendeleseydi kimler bayram edecekti biliyor muydunuz? PKK'nın, FETÖ'nün nasıl sevineceğini biliyor muydunuz? Son günlerde CHP'nin biraz oyunun arttığı görülünce nasıl bir azgın azınlık oluştu gördünüz. Nasıl bir tahammülsüzlük aman Allah'ım insanlara sataşmalar, nasıl bir hırçınlık. Bırakın iktidara gelmeyi biraz oylarının arttığını düşündüklerinde nasıl bir hâle geldiklerini hep birlikte gördük. Bu yüzden bu çok önemli bir sonuç olmuştur."

İNCE VE AKŞENER'İN TANKLARIN ÖNÜNE ÇIKABİLECEĞİNE İNANIYOR MUSUNUZ?

Konuşmasında, 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi'ne de değinin Akdoğan, şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de darbe olduğunda insanları tankların önüne çıkartabilecek, namluların önüne vücudunu siper ettirebilecek başka bir lider var mı? Muharrem İnce'nin siz tankların önüne çıkabileceğini, Meral Akşener'in çıkabileceğine inanıyor musunuz. Çıkamazlar. Günlerdir dünyanın bütün ülkelerinde sevinç gösterileri yapılıyor. Türkiye'de AK Parti'nin seçim başarısını kendi kaderleri ile bir görüyorlar çünkü. Bu yüzden seviniyorlar ve üzülüyorlar. Sadece Türkiye'nin değil, bölge halklarının, dünya mazlumlarının mukadderatı ile ilgili bir tablodur bu. Küresel siyasette etkili olan bir liderimiz var. Türkiye'de böyle başka bir lider yok. Hem değerini bileceğiz hem de hamdolsun ki milletimiz çok büyük bir başarı ile bu liderliğe gereken ödülü vermiştir. Seçimden sonra sergiledikleri tavırlara bakın. Sorulara cevap veremiyorlar. Asabi, gergin, hırçın. Diğer taraftan da zafer sarhoşluğuna kapılmayıp balkondan herkesi kucaklayan, temiz sayfa açan, empati yapan, herkesi anlamaya çalışan bir siyaset var, bir liderlik var. Öbür taraftan da yanındaki arkadaşlara bile tahammül edemeyen bir siyaset var. Siyaseten yok hükmündeler. İstifa yok, kurultay yok. Sözü çok uzatmaya gerek de yok. Bakınız işimiz zor. Oyumuzu artırdık. Bütün arkadaşlarımız çok çalıştı. Cumhurbaşkanlığında oyumuzu iki buçuk oranında artırdık ama milletvekilliğinde AK Parti biraz daha geriye düştü Mamak'ta. Bunu da çok iyi değerlendirmeliyiz. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Bu üç seçim bir sacayağı gibidir. Her üç seçimde de mutlaka başarılı olmalıyız. Yerel seçimlerde de gümbür gümbür bir zafer kazanıp bu üçlü sacayağını tam anlamıyla oturtmamız lazım. Yeni sistemin inşa sürecinde bu çok hayati derecede önemdedir. Bunun için hep birlikte daha çok çalışıp, daha çok koşturmalıyız."

HABER İHSAN İBİCEK

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MAMAK, AKPARTİ, İLÇE, DANIŞMA, TOPLANTISI, YAPILDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Başakşehir FK
60
0
3
9
17
29
2
Trabzonspor
58
0
3
10
16
29
3
Sivasspor
53
0
6
8
15
29
4
Galatasaray
52
0
5
10
14
29
5
Beşiktaş
50
0
9
5
15
29
6
Fenerbahçe
46
0
9
7
13
29
7
Alanyaspor
45
0
8
9
12
29
8
Göztepe
38
0
11
8
10
29
9
Antalyaspor
37
0
10
10
9
29
10
Kasımpaşa
35
0
14
5
10
29
11
Gaziantep FK
35
0
10
11
8
29
12
Denizlispor
32
0
13
8
8
29
13
Gençlerbirliği
31
0
14
7
8
29
14
Çaykur Rizespor
29
0
16
5
8
29
15
Yeni Malatyaspor
28
0
15
7
7
29
16
Kayserispor
28
0
15
7
7
29
17
Konyaspor
27
0
12
12
5
29
18
MKE Ankaragücü
25
0
14
10
5
29
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı